Grįžti

Volinta

Sukurta maksimaliai automatizuota ir tiksli individualizuoto atlygio skaičiavimo ir apskaitos sistema šimtus darbuotojų turinčiai įmonei.

⸻ Sėkmės istorija

Iššūkis

  • Sukurti efektyviai veikiančią ir maksimaliai automatizuotą apskaitos sistemą.
  • Sukurti šimtus darbuotojų turinčiai įmonei efektyviai veikiančią darbo užmokesčio skaičiavimo sistemą, kuri būtų individualizuota kiekvienam darbuotojui ir darbo užmokestis būtų paskaičiuotas greičiau nei per 5 d.d.


Situacija

Įmonėje „Volinta“ dirba daugiau nei 300 darbuotojų. 90% iš jų dirba ne pagal standartinę darbo sutartį su fiksuotu darbo užmokesčių, todėl atlygis skaičiuojamas individualiai. Įmonė tarptautinė, todėl papildomai turi būti apskaičiuoti ir sumokėti mokesčiai kitose šalyse.


Sprendimas

  • Sustyguoti procesai.
  • Pasitelktas RPA sprendimas ir programavimas procesų automatizavimui.
  • Vedama buhalterinė apskaita.

5d.d.

Operatyvus ir be klaidų individualizuoto atlygio skaičiavimas šimtams darbuotojų

Parinkta moderni apskaitos metodika užtikrina apskaitos kaštų stabilumą jau ne vienerius metus, esant nepaprastai didelėms ir toliau augančioms prekybos apimtims ir darbuotojų skaičiui. O maksimaliai automatizuota ir kiekvienam darbuotojui individualizuota darbo užmokesčio skaičiavimo sistema, šią funkciją atlikti itin operatyviai – greičiau nei per 5 d.d., išvengiant žmogiškųjų klaidų.