12m.

⸻ Patirtis

12 metų veržlaus augimo

Jau 12 metų mes nuosekliai augame. Žinome, kaip to siekti, todėl dalinamės šia patirtimi ir su savo klientais įkvėpdami juos proveržiui.

Savo sėkmės – nemistifikuojame. Mes žinome, kad esame tarp rinkos lyderių tik savo profesionalios komandos dėka. Progresyvus požiūris į finansinių procesų valdymą, platus paslaugų spektras, noras kryptingai inovuoti pasitelkiant naujausias technologijas ir profesinės kompetencijos yra to priežastis.

Mes buvome vieni pirmųjų rinkoje robotizavę apskaitos procesus, o pastaruoju metu įnešėme naujo vėjo į rinką visiems savo klientams diegdami PowerBI analitikos įrankį, taip siekdami, kad šie savo finansus valdytų dar sumaniau matydami situaciją realiu laiku. Sėkminga patirtis inovuojant ir komandos know-how mums leidžia žengti dar toliau – šiandien padedame klientams automatizuoti ne tik apskaitą, bet ir personalo valdymo procesus. Mums visa tai natūraliai artima, nes yra pažangu. Todėl pas mus jau eilę metų biure beveik nerasite spausdinto dokumento, nors vedame kelių šimtų įmonių apskaitą kasdien. Taip pas mus pažengęs skaitmenizavimas. Tačiau dar labiau – poreikis kryptingai inovuoti kuriant vertę klientams ir stiprinant savo išskirtinumą. Todėl mes toliau tą puoselėjame ir plečiame savo komandos požiūrį daug investuodami į naujas žinias.

⸻ Vertybės

Kuo mes gyvename?

Atsakinga, rizikomis ir nauda besidalinanti partnerystė

Darbuotojų maksimalus įsitraukimas į įmonės kultūros kūrimą ir palaikymą

Puoselėjama inovacijų kultūra

Sąmoningumas ir nuolatinis tobulėjimas

Netoleruojama biurokratija ir nereikalingi procesai

Lankstumas ir nuolatinės geriausio rezultato paieškos

Esame dar didesnės bendruomenės dalis

Mes nuolat semiamės žinių, padedančių vystyti mūsų profesines paslaugas ir Jus informuoti apie naujoves. Tai viena iš priežasčių, kodėl jau eilę metų esame aktyvus Lietuvos apskaitos įmonių asociacijos narys.

⸻ Bendruomenė
 Unikalumas

Daugiau kompetencijų nei tikimasi

Senai supratome, jog veiklos progresyvumą lemia ne tik kompetencijų gylis, bet ir požiūrio plotis. Tai padeda iššūkius spręsti sistemiškai, maksimaliai gerinti paslaugų kokybę, didinti efektyvumą ir jų vertę. Todėl BNM Finance mes turime ženkliai daugiau nei tikimasi iš mūsų sektoriaus paslaugų teikėjo: mūsų komandoje patyrę apskaitininkai, finansų vadovai su milžiniška patirtimi, verslo procesų analitikai, technologijų ekspertai ir programuotojai, taip pat teisės ir mokesčių ekspertai. Dėl tokio kompetencijų rinkinio mes esame unikalūs ir konkurencingi savo sukuriama verte.

⸻ Komanda

Susipažinkite su ekspertų komanda

Mes BNM Finance, atsidavusių ekspertų komanda, kuri kasdien dirba kartu, kad suteiktų mūsų klientams geriausias finansų apskaitos konsultacijas.

Daugiau