Profesionalus verslo procesų automatizavimo ir modernizavimo koordinavimas

Sparčiai besivystančios technologijos, augantis duomenų kiekis ir didėjantis tempas vis labiau skatina verslus modernizuoti ir skaitmeninti vidinius procesus. Kadangi siūlomų verslo valdymo sistemų gausa didžiulė, o vidaus procesai labai kompleksiški, lengva pasiklysti ar įklimpti procesų modernizavimo projekto net neperkėlus į įgyvendinimo etapą.

Mes turime daugybę patirties įgyvendinant kompleksinius verslo valdymo procesų modernizavimo projektus, apimančius ne tik daugybės įrankių ir programų integravimą, RPA ir AI integravimą, tačiau ir skirtingų įmonių procesų suvienodinimą, jų efektyvinimą. Todėl esame puikus pokyčio koordinatorius, įsigilinantis į verslo bei veiklos specifiką, išsiaiškinantis ir perprantantis suinteresuotų verslo padalinių bei išorinių šalių poreikius ir gebantis juos sujungti į darniai funkcionuojančią maksimaliai automatizuotą sistemą.

Taupykite savo laiką ir kaštus protingai automatizuodami verslo procesus

Augant verslui keičiasi ir verslo procesų administravimo poreikis, deja dažnai įsigyjant atskirus proceso automatizavimui skirtus sprendimus, pamirštama visuma. Todėl kartais ir daugybės sistemų turėjimas dar nereiškia, jog procesai įmonėje vyksta maksimaliai efektyviai. Mes galime įvertinti jų efektyvumą ir identifikuoti, ko trūksta, kad tarpusavyje šios sistemos veiktų dar sklandžiau ir nereikalautų žmogaus įsikišimo.

Žinoma, automatizuotų procesų diegimas ženkliai paprastesnis ir greitesnis, kuomet įmonė tik pradeda veiklą, ar pajuto, kad pokyčiai būtini dėl augančių laiko sąnaudų verslo procesų administravimui.

Kaip taisyklė, dauguma šių procesų bent iš dalies susiję su apskaita, todėl mes turime daug patirties skaitmeninant personalo dokumentų administravimą (personalo prašymai, darbo sutartys, jų pakeitimai ir kt.), integruojant darbo laiko apskaitą ir buhalteriją į vieną sistemą, perkeliant pirkimų ir pardavimų procesus į modernią sistemą ir pan.

Mes pasirūpinsime

  • Procesų analizė ir efektyvinimo potencialo identifikavimas
  • Jei rinkoje esamų įrankių alternatyvų pasiūlymas ir konsultavimas priimant sprendimą
  • Sistemų integravimo poreikio įvardinimas
  • Užduočių programuotojams formulavimas
  • Pokyčio proceso ir biudžeto planavimas, koordinavimas ir konsultavimas eigoje
 Komanda

Susipažinkite su mūsų ekspertais

Mes BNM Finance, atsidavusių ekpsertų komanda, kuri kasdien dirba kartu, kad suteiktų mūsų klientams geriausias finansų apskaitos konsultacijas.

Visa komanda
⸻ Komanda

Susipažinkite su ekspertų komanda

Mes BNM Finance, atsidavusių ekspertų komanda, kuri kasdien dirba kartu, kad suteiktų mūsų klientams geriausias finansų apskaitos konsultacijas.

Daugiau
⸻ Klientai

Mumis pasitiki Lietuvos verslo ir inovacijų lyderiai