Grįžti

Solidsupply

Sukurta moderni skaitmenizuota apskaita ir įdiegti sprendimai, leidžiantys vertinti projekto pelningumą bet kuriame jo etape.

⸻ Sėkmės istorija

Iššūkis

Sukurti maksimaliai efektyvią įmonės dirbančios projektiniu pagrindu apskaitos sistemą, kuri be kita ko leistų stebėti ir vertinti projektų pelningumą bet kuriame jo etape, taip užtikrinant galimybę projekto tolesniuose etapuose priimti tinkamesnius sprendimus.


Situacija

.......


Sprendimas

  • Sustyguoti procesai.
  • Parinkta apskaitos metodika.
  • Įdiegti nauji analitikos įrankiai (PowerBI).
  • Optimizuoti procesai.

Sukurta automatizuota apskaita ir bet kuriame etape projektų pelningumą sekanti sistema

Modernizuojant apskaitą buvo gerai apgalvoti ir nugludinti procesai, sukurtos ataskaitų formos, pasirinkti programavimo sprendimai, kurie leido maksimaliai optimizuoti veiklą ir kiek įmanoma išvengti žmogiškojo faktoriaus įtakotų klaidų. Sukurta ir kiekvienam darbuotojui individualizuota kiekvienam darbuotojui apskaita yra tiksli, kaip šveicariškas laikrodis.

Taip pat buvo sukurta sistema, kurioje banko duomenys importuojami kasdien, todėl įmonės rezultatai matomi PowerBI esamuoju laiku. Įdiegta analitika leidžia vadovui matyti ir planuoti pinigų srautus, pardavimus, analizuoti projektų pelningumą net jo pirmuosiuose etapuose, o tai leidžia išvengti nuostolių eigoje priimant neteisingus sprendimus, bei užtikrina pilną vadybos kontrolę.