Grįžti

Beža

Ženkliai suefektyvinta įmonės apskaita apjungiant ir integruojant fizinių ir el. prekybos taškų sistemas ir įdiegta pažangi veiklos analitika.

⸻ Sėkmės istorija

Iššūkis

Sujungti apskaitos programą su kasos aparatais fizinės prekybos taškuose, bei kitais elektroninės prekybos kanalais, tokiais kaip „Shopify“. Taip pat sukuriant efektyvią apskaitos valdymo sistemą užtikrinti, jog augant veiklos apimtims minimaliai kistų verslo administravimo kaštai.


Situacija

Kosmetikos ir sveikatos produktais jau daugiau nei 12 metų prekiaujanti fizinėse parduotuvėse ir el. erdvėje įmonė veiklą administruoja pagal nusistovėjusią tvarką.Padaryti pokyti tokioje įmonėje nėra paprasta, todėl pirmiausia turi būti išanalizuoti ir sutvarkyti duomenys jau veikiančiose ir tarpusavyje sąveikaujančiose įmonės sistemose, taip pat iš naujo sustyguoti procesai įmonės viduje ir pasirinkta apskaitos metodika, kuri leistų vadovui analizuoti įmonės veiklą reikiamais pjūviais.


Sprendimas

  • Sustyguoti procesai.
  • Sutvarkyti duomenys.
  • Apjungti kasos aparatai ir „Shopify“ esanti el. parduotuvė su apskaitos programa „Rivilė“ API pagalba, todėl sukurta sistema, kurioje duomenų mainai vyksta realiu laiku.
  • Parengti analitikos įrankiai (PowerBI), todėl įmonės veiklos rezultatai matomi realiu laiku.
  • Vedama buhalterinė apskaita.

3x

3x mažesnės laiko sąnaudos apskaitai ir duomenų analitikai

Sukurta vieninga skaitmenizuotos apskaitos sistema, kurioje banko duomenys importuojami kasdien, todėl įmonės rezultatai matomi PowerBI esamuoju laiku. Įdiegta analitika leidžia vadovui matyti ir planuoti pinigų srautus, pardavimus, analizuoti prekių, paslaugų, atskirų pardavimo kanalų pelningumą.

Panašiose įmonės, kuriose nėra sutvarkyti procesai, šios užduotys reikalauja 3x daugiau laiko sąnaudų. Šiuo atveju sukurta sistema, kuri užtikrina, jog toliau augant pardavimo apimtis apskaitos kaštai neaugtų.