Grįžti

Norvetuva

Sukurta maksimaliai automatizuota ir tiksli individualizuoto atlygio skaičiavimo ir apskaitos sistema šimtus darbuotojų turinčiai įmonei.

⸻ Sėkmės istorija

Iššūkis

  • Sukurti efektyviai veikiančią ir maksimaliai automatizuotą apskaitos sistemą.
  • Sukurti šimtus darbuotojų turinčiai įmonei efektyviai veikiančią darbo užmokesčio skaičiavimo sistemą, kuri būtų individualizuota kiekvienam darbuotojui ir darbo užmokestis būtų paskaičiuotas greičiau nei per 5 d.d.


Situacija

Įmonėje „Norvetuva“ įvairių sutarčių pagrindu dirba daugiau nei 500 darbuotojų, kuriems turi būti apskaičiuotas darbo užmokestis. 90% iš jų dirba ne pagal standartinę darbo sutartį su fiksuotu darbo užmokesčiu, todėl atlygis skaičiuojamas individualiai. Papildomai turi būti apskaičiuoti ir sumokėti mokesčiai kitose šalyse.


Sprendimas

  • Sustyguoti procesai.
  • Pasitelktas RPA sprendimas ir programavimas procesų automatizavimui.
  • Vedama buhalterinė apskaita.

500+

Tiksli individualizuota 500+ darbuotojų apskaita per 5 d.d.

Modernizuojant apskaitą buvo gerai apgalvoti ir nugludinti procesai, sukurtos ataskaitų formos, pasirinkti programavimo sprendimai, kurie leido maksimaliai optimizuoti veiklą ir kiek įmanoma išvengti žmogiškojo faktoriaus įtakotų klaidų. Maksimaliai automatizuota ir kiekvienam darbuotojui individualizuota darbo užmokesčio skaičiavimo sistema leidžia šią funkciją mums atlikti greičiau nei per 5 d.d. ir tiksliai, kaip šveicariškas laikrodis.