Grįžti

SPA Babor

Fizinių ir el. prekybos taškų apskaitos apjungimas į modernią ir maksimaliai automatizuotą apskaitą bei kitus vadybos procesus.

⸻ Sėkmės istorija

Iššūkis

  • Sujungti apskaitos programą su kasos aparatais šešiose fizinėse parduotuvėse, el. prekyba bei kitais prekybos kanalais.
  • Sutvarkyti apskaitos procesus taip, kad jie būtų kuo mažiau įtakojami žmogiškojo faktoriaus (darbuotojų kaitos, klaidų), o vadovas rezultatus matytų realiuoju laiku.
  • Sukurti sistemą, kuomet augant verslui minimaliai keistųsi verslo administravimo kaštai.


Situacija

Daugiau nei 10 metų veikianti įmonė parduoda prekes vietoje bei internetu, teikia paslaugas. Joje jau nusistovėję procesai, gausu duomenų, o kai kurie metodai ir įrankiai nebeatitinka šiuolaikinių poreikių.Padaryti pokyti tokioje įmonėje nėra paprasta, todėl pirmiausia turi būti išanalizuoti ir sutvarkyti duomenys jau veikiančiose ir tarpusavyje sąveikaujančiose įmonės sistemose, taip pat iš naujo sustyguoti procesai įmonės viduje ir pasirinkta apskaitos metodika, kuri leistų vadovui analizuoti įmonės veiklą reikiamais pjūviais.


Sprendimas

  • Sustyguoti apskaitos procesai.
  • Sutvarkyti duomenys.
  • Parengta apskaitos metodika.
  • Apjungti 6 fiziniuose prekybos taškuose esantys kasos aparatai ir visi elektroninės prekybos taškai su apskaitos programa „Rivilė“ API pagalba, todėl sukurta sistema, kurioje duomenų mainai vyksta realiu laiku.
  • Prekių inventorizacijai, atrinkimui, pardavimui įdiegti modernūs skeneriai, užtikrinantys maksimalų tikslumą, greitį ir patogumą, todėl nuo šiol inventorizacija arba pardavimas gali būti atliktas tiesiog su išmaniuoju telefonu.
  • Parengti analitikos įrankiai (PowerBI), todėl įmonės veiklos rezultatai matomi realiu laiku.
  • Vedama buhalterinė apskaita.

5x

5x mažesnės laiko sąnaudos apskaitai, sandėlio valdymui ir duomenų analitikai

Įsigilinę į įmonės veiklą ir plėtros planus pasiūlėme buhalterinės apskaitos metodiką ir procesus, juos maksimaliai automatizavome, kad sistema galėtų sklandžiai funkcionuoti be žmogaus įsitraukimo nuo prekių importo į apskaitos programą, papildomos savikainos paskirstymo prekėms iki pardavimo galutiniam vartotojui. Sukurta sistema užtikrina, jog vyktų nuolatinis apsikeitimas duomenimis tarp įvairių prekybos platformų ir fizinių prekybos taškų, banko duomenys būtų importuojami kasdien, todėl įmonės rezultatai matomi PowerBI esamuoju laiku. Įdiegta analitika leidžia vadovui matyti ir planuoti pinigų srautus, pardavimus, analizuoti prekių, paslaugų, atskirų pardavimo kanalų pelningumą. Sukurta sistema užtikrina, jog nuo šiol įmonėje prekių sandėlio apskaita yra tiksli kaip Šveicariškas laikrodis.

Remiantis mūsų patirtimi, panašiose įmonės, kuriose nėra sutvarkyti ir automatizuoti minėti procesai, šios užduotys reikalauja 5x daugiau laiko sąnaudų. Šiuo atveju sukurta sistema, kuri užtikrina, jog toliau augant pardavimo apimtis apskaitos kaštai neaugtų.